מרץ 03 2014

תביעה רפואית נגד משרד הבריאות

שלום רב לך עורכת הדין ענת מולסון הנכבדה, אני בחורה צעירה בת 24 ממגדל העמק, עוסקת כמורה לציור ולצערי הרבה אני נאלצת לפנות אליך בנסיבות לא הכי טובות כפי שאפרט עוד מעט.

חשוב היה לי למצוא עו"ד שיבין לליבי ולכן העדפתי אשה וקיבלתי המלצות מכל עבר לגשת רק אליך והנה אני כאן.

אני מטופלת פוריות מזה ארבע שנים, אני סובלת מרזרבה נמוכה שמשמעות שאין הרבה ביציות החודש לראשונה נשאבו אצלי 3 ביציות שהיו בשלות.

אבל בגלל תקלה/טעות במעבדה הביציות נהרסו והטיפול הלך לזבל ובכוונתי להגיש תביעה רפואית גדולה.

מדובר בטיפולים שעולים אעשרות לפי שקלים בחודש ומעבר לזה שמדובר בניסיונות האחרונים שלי לפני תרומת ביצית.

בעוד כשבועיים יש לי פגישה עם הרופא כדי לשמוע מה בדיוק קרה במעבדה.

רציתי להגיע מוכנה לפגישה ולדעת מהם האופציות העומדות בפניי עם איזה דרישות לבוא.

אציין שאני מעוניינת לאישר אצל הרופא המטפל בי כי הוא היחיד שאצליח להגיע למצב של שאיבת ביציות תקינות וכבר עשיתי די הרבה טיפולים.

אציין שהתחלת טיפול חדש משמעותה לעבור וועדה בקופת חולים שתאשר לי עוד טיפול למרות שסיימת את המכסה שהקופה מאשרת וגם הטיפול הזה אושר לפנים משורת הדין בגלל שהרופא שמטפל בי הוא הוועדה של קופת החולים ותרופות בעלוית של אלפי שקלים, ריצות ובדיקות פספוס ימי ושעות עבודה, כאבים עוגמת נפש.

תודה מראש ואשמח אם אוכל לקבל מענה מהיר לפנייתי ותיאום פגישה כי מבחינתי המצב מאד קשה והייתי רוצה להתקדם עם זה בקצב סילון לאור מה שקרה לי ומצבי כיום גם מבחינה פיזית וגם נפשית.

בנוסף יש מקרה של רשלנות רפואית לאחי שביקש ממני למסור לך כך:

שמי אפי וברצוני לתבוע את משרד הבריאות על רשלנות רפואית.

בשנת 2009 חליתי בסרטן מיתרי הקול. תוך כדי בדיקות שונות שעברתי נתגלה בנוסף לסרטן גם היפטיטס סי. למרות שבעבר ביצעתי בדיקות דם שונות כדי לבדוק את מצב הכבד וקיבה שלי מעולם לא גילו את היפטיטס סי, למרות שקיים נוהל( כפי שידוע לי כעת) שכל העולים מברה"מ היו חייבים להיבדק בדבר הימצאות היפטיטס סי.

בנוסף עקב יחס מזלזל של אף אוזן גרון מבית חולים לא קיבלתי טיפול כפי שצריך הייתי לקבל כגון לא הוסבר לי כיצד להפסיק את קבלת טיפול סטרואידים (במסגרת טיפול בסרטן במיתרי הקול) וכתוצאה מהפסקה לא מודרכת התדרדר מצב נפשי שלי לידי אישפוז בבית חולים פסיכיאטרי בעיקבות ניסיון התאבדות כושל.

קיימת החלטת ועדה כי הסיבה העיקרית לכך שהגעתי לבית חולים פסיכיאטרי-טיפול לקוי בסטרואידים.

יתר הפרטים יכול למסור בשיחה טלפונית במידה ותחשבי כי יש מקום להגיש כאן תביעה רפואית.

כעת אני נכה 100% ( החל משנת 2009) ואני עדיין בנאדם צעיר בן 29 שרוצה לעשות הכל כדי לנסות ולחזור לשגרה כלשהי כמו שהייתה לי לפני המקרה האומלל, כאשר עבדתי כנהג משאית ואפילו הצלחתי לפרנס את משפחתי בכבוד.

תודה. אפי

סגור לתגובות

התגובות סגורות.