ינו' 18 2012

שיתוק מוחין – תסמונת דאון

שמי אנדריאה ואיני פונה אליך בנושא שיתוק מוחין, אלא בעניין בדיקת כדאיות להגשת תביעה אישית בעניין אי ידוע החולים בדבר החלפת מרכיבי התרופה בפברואר 2011.

אני מטופלת באלטרוקסין שנים רבות (מינון קבוע ומאוזן) ומינואר 2011 החלו הבעיות (אין משמעות לסדר רישומן):

מעבר לכאבי שרירים, חולשה, סחרחורות, רגישות קיצונית לקור , חוויתי גם:

• הפרה הורמונאלית חמורה

• נשירת שיער קיצונית

• השמנה בת 6 קילוגרם בתוך חודשים ספורים

• התפרצות אקנה חמורה

אציין כי טרם התקופה האחרונה נטלתי אלטרוקסין במינון 100 ליום,

ובזמן זה האנדוקרינולוג העלה מינון ל- 4 פעמים בשבוע 300 מג' ופעמיים בשבוע 250 מג' (!!!) הכל מתועד במסמכי הבדיקות.

מאז ינואר 2011 סובלת מהיפוגליקמיה (נפילת סוכר) שעד כה לא מאובחנת ולא מטופלת כי אף אחד לא מבין את מקורה, כששאלתי את האנדוקרינולוג בעניין, הוא שלל קשר לאלטרוקסין, (יתכן וגם עליו מופעלים לחצים מצד קופת החולים להשתיק ..),

מדובר נפילות סוכר חמורות שקורות מאז מרץ האחרון בגינן נזקקתי לאין סוף בדיקות (כולל בדיקות באשפוז: צום בן 72 שעות בבית חולים, כמו גם חיבור סנסור למחזור הדם שלי לשבוע) שכן הסוכר הקבוע והיציב שהיה לי עד כה "נופל" בשיעורים חדים לפחות אחת ליום (מגיע ל- 44), מה שמחייב ארוחה מזינה כל שעתיים, (כולל בלילה, באמצע הלילה..) ומצריך מפגשים תכופים עם הדיאטנית+ החלפת כל המלתחה במידות חדשות.

הרופא המשיך להזמין אותי לביקורת כל חודש כשבפועל לא נצפתה כל התקדמות לעבר אבחנה וטיפול.

קודם לכן הייתי אישה צעירה ובעיקר בריאה (בת 25) ולאור החולשה הקיצונית, התקפי הרעב, הרגישות לקור והתסמינים נוספים.. מצבי השתנה באופן ניכר.

בחודשיים האחרונים אני נוטלת את התחליף לאלטרוקסין, בדיקות הדם חזרו להיות מצוינות ומאוזנות, האקנה נרגע, אין יותר נשירה, ואט אט גופי מתקן את עצמו.

כעת אני מעוניינת לבדוק את האפשרות לתבוע בעניין נזיקין + רשלנות רפואית כמו תביעות שיתוק מוחין, את הגורמים הרלוונטיים (חברת פריגו, קופ"ח כללית, משרד הבריאות)

נוכח כל מה שעברתי: כולל העלויות הגבוהות בהן נשאתי בתקופה זו בגין: טיפולי דיקור סיני לאיזון הורמונאלי ואיזון הסוכר, טיפולי עיסוי לימפטי (כוסות רוח) לטובת ניקוי הרעלים, נוזלים ובצקות מן הגוף, טיפולי גוף ואסתטיקה להחזרת הגוף לקדמותו, טיפולי פנים ותכשירים קוסמטיים, החלפת המלתחה במידות גדולות בהרבה, רכישת נעליים אורתופדיות (כי הברך לא עמדה בעליית המשקל המהירה + מקבלת טיפולי פיזיותרפיה נוכח כך), וכן הלאה וכן הלאה..,

הכל מגובה בקבלות ומסמכים בקלסר מסודר שאני מארגנת, רק ההוצאות הללו הסתכמו בדוח האקסל שלי ב- 40,000 ₪, שלא לדבר על אובדן ימי עבודה, עוגמת נפש ודרישתי לפיצויים בגין נזיקין + רשלנות רפואית.

מבקשת לשמוע את חוות דעתך אודות סדר גודל של תביעה שכזו כמו גם להתעדכן בעלות שכר הטרחה שלך.

אציין כי יש בידי גם את כל תוצאות הבדיקות והמכתבים הרפואיים, כולל מכתב מהדיאטנית המצהיר על "עליית 6 קג' בגין הבעיה באלטרוקסין" (ציטוט, שכן היא "זכתה" לעומס מטופלים עקב כך..), כולל מכתב מהאנדוקרינולוגית המצהירה על "השיפור הניכר בחודשיים האחרונים נוכח החלפת התרופה באחרת" (ציטוט שלה). אם את עוסקת בעיקר בתביעות שיתוק מוחין או תסמונת דאון ולא בנושא זה, אשמח אם תצייני זאת בתשובתך.

סגור לתגובות

התגובות סגורות.