דצמ' 20 2010

עורך דין רשלנות רפואית

עורך דין רשלנות רפואית ענת מולסון מפרטת על בתי החולים הטובים בעולם בכתבה הבאה.

עורך דין רשלנות רפואית ענת מולסון מציינת כי יכולה לצערנו הרב לקרות בכל מקום, גם אם מדובר באחד מבתי החולים הטובים ביותר שיש ברחבי העולם. הרפואה בישראל אומנם נחשבת לרפואה מתקדמת ורמתה אינה נופלת מהרמה במקומות שונים בעולם, אך עדיין יש לפעמים צורך להתייעץ גם עם מומחים מחו"ל. בתי חולים טובים יכולים להיות מומחים בתחום מסוים או במחלות מסוימות, אך רמת המומחיות שלהם בטיפול בבעיות אחרות יכולה להשתנות. בין בתי החולים הטובים ביותר בעולם ניתן למנות מספר בתי חולים על פי הדירוג של ה U.S. News & World Report הידוע:

עורך דין רשלנות רפואית ענת מולסון מדרגת אחד מבתי"ה הטובים שהוא בית החולים ג'וש הופקינס בלטימור

בית החולים ג'וש הופקינס זכה ל-30 נקודות ב-15 תחומי התמחות. בית החולים הוא בית חולים אוניברסיטאי ששייך לאוניברסיטת ג'וש הופקינס. בית החולים ידוע כמקום הולדתם של תחומי רפואה רבים, בין היתר: אורולוגיה, נוירוכירורגיה, פתולוגיה גניקולוגית, רפואת ילדים, כירורגיית לב חזה ועוד. הוא ידוע כבר במשך 20 שנה כבית החולים הטוב ביותר באופן כללי בארה"ב.

מאיו קליניק

מאיו קליניק זכה ל-28 נקודות ב-15 תחומי התמחות ובתי החולים של הארגון מדורגים במקום השני ברשימה. המאיו קליניק הוא ארגון רפואי ללא כוונת רווח שמנהל מספר בתי חולים ובית ספר ידוע לרפואה. ההתמחות הגדולה של בתי החולים השייכים לארגון היא במחלות הקשות לטיפול רפואי. מאז שנת 2000 ידוע הארגון ובתי החולים שלו כמופת להשגת טיפול רפואי איכותי בעלות נמוכה. בתי החולים של הארגון זכו לדירוגים הגבוהים ביותר במספר תחומים כגון: סרטן, מחלות לב, מחלות בדרכי השימה ועוד.

בית החולים הכללי מסצ'וסטס

בית החולים הכללי מסצ'וטסט זכה ל-27 נקודות ב-15 תחומי התמחות והוא מדורג במקום השלישי ברשימה. בית החולים הוא בית החולים האוניברסיטאי של אוניברסיטת הרווארד. תחומי ההתמחות שהעניקו לבית החולים את הדירוג הם: אנדוקרינולוגיה, מחלות כליה, ריאומטולוגיה ועוד.

קליבלנד קליניק קליבלנד אוהיו

הקליבלנד קליניק הוא מרכז רפואי אקדמי רב התמחותי בקליבלנד שבאוהיו. המרכז זכה ל-26 נקודות ב-13 תחומי התמחות ולכן ממוקם ברשימה במקום הרביעי. הוא הוקם בשנת 1921 על ידי ארבעה רופאים בעלי חזון למטרת אספקה של שירותי בריאות, מחקר ולימוד רפואה בתנאים רפואיים אידיאליים.

מרכז רפואי רונלד רייגן UCLA לוס אנג'לס ארה"ב

המרכז הרפואי רונלד רייגן זכה ל-24 נקודות ב-14 תחומי התמחות ולכן זכה למקום החמישי ברשימה. המרכז הרפואי שייך לאוניברסיטת קליפורניה שבלוס אנג'לס. למרכז הרפואי יש מרכז מחקר שמתמחה כמעט בכל תחומי הרפואה העיקריים כולל רפואת שיניים ורפואת עיניים. חדר המיון של המרכז הרפואי מדורג בדירוג הגבוה ביותר הן לטיפול בילדים והן לטיפול במבוגרים. בית החולים הוא בית החולים הטוב ביותר ברחבי החוף המערבי בארה"ב. ההצטיינות של בית החולים זוכה להכרה גם בתחום הסיעוד שם הוא זכה לדירוג הגבוה ביותר.

לשאלות בנושא רשלנות רפואית ניתן ליצור קשר עם עורך דין רשלנות רפואית ענת מולסון 0524787850 או במייל: molson@nmlaw.co.il

סגור לתגובות

התגובות סגורות.