ספט' 07 2011

רשלנות רפואית בהריון בחו"ל

עורך דין רשלנות רפואית מצטט. "תיזהר מקריאת ספרי בריאות. אתה יכול למות עקב טעות דפוס ", אמר מארק טוויין. היתה לו תפיסה חדה של חיי היומיום, אשר הוא ציין בהומור רב. ורוב התצפיות שלו היו ממש עדוייקות. מה באמת יקרה אם טעות דפוס בספר רפואי או מגזין הבריאות תיגרום לפגיעה או למוות? סביר להניח, שתהיה תביעה על ידי הנפגע, או בני משפחתם. רובנו מאמינים, עמוק בתוך נשמותינו, שמישהו צריך לשלם על טעויות כשזה מגיע לבריאות שלנו ולרווחתם.

טעות דפוס כנראה בסיס מפוקפק עבור בתביעה. מי אתה לתבוע? המוציא לאור? ההוכחה קורא? סדר? או שזה היה בעצם טעות של המחבר של הספר או המאמר? זה יכול להיות קשה מאוד להצמיד, והתביעה לא יכול ללכת לשום מקום.

תביעות מוצלחות נוטים יותר כאשר טעויות רפואיות או טעויות נעשות על ידי אנשי מקצוע הבריאות. כאשר הטיפול שהם מספקים סוטה סטנדרטים מקובלים בקהילה הרפואית, מעשה או מחדל אשר גורמת לפציעה או למוות של החולה יכולה להיחשב רשלנות מקצועית.

יש מגיפה הלאומי של טעויות רפואיות, והם עושים להתרחש כל יום. רופאים ובתי חולים יכול להיות באחריות פציעות ומקרי מוות הנובעים מטעויות. כמעט 250,000 אנשים מתים מדי שנה עקב רשלנות רפואית – כמעט מחצית מהם בגלל טעויות בחדר המיון בבית החולים. רשלנות רפואית הפך לאחד הרוצחים מובילים בארצות הברית – 6 אחרי מקרי המוות ממחלות לב, סרטן, שבץ, מחלות נשימה כרוניות נמוך יותר תאונות.

אילו סוגים של טעויות יכולות להוות רשלנות רפואית?

הנה כמה: אבחון שגוי, רשלנות רפואית בלידה, רשלנות רפואית בהריון, שגיאות תרופות, זיהומים בבתי חולים, שגיאות במהלך הניתוח, טעויות שיא רפואי, לניתוח מיותר, הנוהג הנפסד של הרפואה.

קצת סטטיסטיקה: ישנם 7,000 מקרי מוות ו -1.5 מיליון אירועים לוואי בשל טעויות במתן תרופות בכל שנה בארה"ב. שני מיליון מאושפזים בבתי חולים בזיהומים לרכוש בכל שנה, עם 90,000 למות מהם. ישנם 1,500 מקרים של כלים כירורגיים שמאל חולים בכל שנה. טעויות רפואיות, רשלנות מקצועית ותת טיפול רגיל הם טרגדיה המשפיעים על מיליוני אנשים.

רק 0.3% – אחוז מזערי מאוד – בסך הכל עלויות הטיפול הרפואי בארצות הברית הם לייחס טעויות רפואיות. אבל ההערכה היא כי העלות של נכות, אובדן הכנסה, הוצאות טיפול אישי בשל טעויות רפואיות בארה"ב הוא איפשהו בין $ 17 ו $ 29000000000 בשנה.

אנשי מקצוע בתחום הבריאות מתקני לבצע ביטוח רשלנות רפואית כדי לכסות את הסיכונים שלהם, בעלות כוללת של קרוב ל -7 מיליארד דולר בשנה. רופאים מדברים הרבה על העלות נסיקת של ביטוח אחריות שלהם, וזה נכון שהוא גדל על 52% במהלך 14 השנים האחרונות. באופן מפתיע, עם זאת, הדולרים ששולמו ב תביעות ביטוח רשלנות רפואית יש ירידה של כמעט 15% בשנים האחרונות.

מספר תביעות שגיאה רפואי על ידי מטופלים פצועים נמוך בהרבה ממה שאנחנו מצפים. כמה אנליסטים מדווחים כי רק אחד מכל עשרה חולים אשר נפצעים ומתים הקובץ או לנסות להגיש תביעה ברשלנות רפואית או תביעה. מבין כל תביעות רשלנות רפואית שהוגשה, רק כ 25% מצליחים. בשנת 2009 היו פחות מ -40,000 תשלומים לקורבנות, לעומת כמעט 250,000 מקרי מוות, מאות רבות של אלפי או מיליוני פציעות שלא לגרום למוות.

מה הם הכללים להגשת תביעת רשלנות רפואית? ישנן ארבע דרישות בסיסיות עבור מה שמכונה חוקית כמו אתה חייב להיות מסוגל להוכיח כי "עוולה של רשלנות.":

היה חב חובה משפטית כאשר בית חולים או שירותי הבריאות הניתנים לטיפול מקצועי או טיפול.

זה את החובה המשפטית נפרץ, והטיפול לא היה סיפק את רמת הטיפול צפוי אצל ספק זה.

זה הפרה גרמה פציעה, וכי הוא היה הגורם מסוים או בקרבת הפגיעה.

זה היה נזק ממשי לאדם. אם לא היה נזק של ממש מנוסה, אז אין בסיס לטענה, גם אם היתה רשלנות.

בקליפורניה, יש בד"כ 250,000 $ על סכום של תביעה (מחוץ הוצאות רפואיות בפועל הקשורים לפגיעה או מוות ואובדן הכנסה). ברוב המקרים, תביעות בגין רשלנות רפואית בארה"ב יש להגיש בתוך שנה אחת של מוות עקב רשלנות מקצועית, או במקרה של פציעה ולא מוות, בתוך שנה אחת של המטופל להיות מודע מעשה או מעשים של רשלנות רפואית.

לשלאלות נוספות ניתן לפנות אל עו"ד העוסק בתחום רשלנות רפואית בהריון.

סגור לתגובות

התגובות סגורות.