פבר' 23 2012

עורך דין רשלנות רפואית מספר

עורך דין רשלנות רפואית מביא לפנינו עניין מעניין מחוץ לארץ.

קבוצה המייצגת רופאי המדינה מגלה כי פשרה שזכתה בתמיכה של הצעת החוק גורפת רשלנות רפואית הוא חלוקת חבריה יכול דום הצעת החוק. חברים מסוימים של הרפואה פלורידה איגוד התרזו כל כך הרבה שהם מתחילים בלובי אגרסיבי נגד ההצעה וחלקם ביטול חברותם בקבוצה.

Broward County Medical Association השבוע כתב מכתבים נשיא הסנאט מייק הארדיפולוס וליו"ר בית דין תותח וביקש מהם להתנגד חבילת רשלנות רפואית, כי בנוסף לאספקת הגנה מפני תביעות רופאים ירחיב כמה אופטומטריסטים מורשים להתאמן ולתת להם קביעת הרשות.

עורך דין רשלנות רפואית מוסיף כי בנוסף שליחת מכתבים מנהיגות החקיקה, חבר הקבוצה ברואוורד גם שלח מכתב לנשיא FMA מיגל מקאדו אשר קודם לכן נשלח דואר אלקטרוני לחברי FMA להסביר מדוע הקשר עשה פשרה

למרות FMA יש מסורת ארוכת שנים של התנגדות כלשהי "היקף בפועל" הרחבות, הרופאים אישר את העסקה לאחר המו"מ Gaetz שנערך שלושה שבועות של מפגשים בין FMA לבין החברה בפלורידה אופטומטרי.

עורך דין רשלנות רפואית ממשיך ומספר כי גאץ אמר שהוא רוצה לשים קץ למלחמות "וגלגל עין" בין רופאי עיניים או רופאים המתמחים בטיפול עיניים, אופטומטריסטים, שאינם רופאים, אלא גם לטפל בעין. אבל עבור חלק מהרופאים הפשרה אינה מקובלת.

"חברי מועצת המנהלים של מחוז ברוורד הרפואית רוצה להקליט את מורת רוחם בנוגע הכניעה נועדה רפואי בפלורידה של איגוד לבית המחוקקים של פלורידה בנוגע להיקף של אופטומטריסטים ההתרחבות בפועל", נכתב במכתב שנשלח על ידי קאטי צ'נדרן, אלמוג מעיינות רופא ונשיא האגודה.

שני רופאים ואנשי FMA – תומאס קרופ של דילנד ו האל קושנר של דייטונה ביץ' – שלח מכתבים  הקוראים למקאדו להתפטר מ FMA. קרופ אמר שאם החוק יעבור בסופו של דבר הוא היה לעודד מתרגלים אחרים שאינם רופאים, כמו כירופרקטורים ואחיות, לדחוף וימליצו על הטבות. קושנר התפטר לאחר 33 שנה אומר שהוא כבר לא יכול להיות חלק מהאגודה הפועלת על המומחיות שלו.

בעוד הסנאט הסכים הזוג הרחבת היקף-of-תרגול כדי רשלנות רפואית, בית לא עשה זאת עדיין. ביל רפואי רשלנות בית – HB 385 – אינו מכיל את היקף-of-תרגול הרחבות כי FMA תמכה.

קנון, פארק חורף הרפובליקני, ביום ה 'לא הציע הצצה של מה החדר שלו היה לעשות עם ההצעה.

"נראה מה בא מן הסנאט," הוא אמר. "נראה איך נותני החסות בודדים בית מתכוון לקדם את זה. ברגע שזה מגיע מוכן הרצפה, אם אני חושב שזה ראוי לשקול אעשה זאת, אבל עד כה ניסיתי להישאר מחוץ לזה. "

שלו דוא"ל לחברי העמותה, אמר מקאדו הוא הזהיר החברה בפלורידה של עיניים בנובמבר כי היא צריכה "להגדיל את מעורבות חקיקתית והפוליטי שלהם או שהם היו בסיכון לאבד את המאבק החקיקתי והפוליטי להתנגד אופטומטרי מרשם.

"כוח בזירה החקיקה הפוליטית נמדדת יחסים ומשאבים פוליטיים. במקרה זה, אופטומטריסטים יש כוח פוליטי הרבה יותר מאשר את רופאי עיניים. אופטומטריסטים את העלו 668.499 $ עבור ועד הפעולה הפוליטית שלהם בשנה האחרונה, לעומת 46,842 $ על ידי רופאי עיניים ", כתב מקאדו, והוסיף כי שמסבך את הבעיה היא העובדה שחלק אופטומטריסט רופאי עיניים תמיכה מרשם. מדווח עורך דין רשלנות רפואית.

מקאדו עוד ציין במכתבו כי הקבוצה לא סקר חבריה וכי מגבלות התביעה היו בראש סדר העדיפויות של הפגישה.

במכתבו, שלא ברור האם נכתב על ידי עורך דין רשלנות רפואית, במחוז ברוורד איגוד הרפואה לוקח Machado למשימה על מספר נושאים FMA יש להתפשר על אף מספר רב של חברי הרופא לא תמכו.

במהלך הפגישה 2011 FMA תמיכה גורפת Medicaid לשכתב, שמעבירות יותר חולים תוך ניהול תוכניות טיפול. מועצת המנהלים של FMA הנאמנים החלטה – דגלה של ברוורד קונטי – והיה צורך לשלוח מכתב הממשל הפדרלי לאחר מכן נגד התוכנית.

עורך דין לרשלנות רפואית מדווח עוד בנוסף FMA אישר את הצעת החוק השנויה במחלוקת דחף ידי איגוד הרובאים הלאומי שתאסור על רופאים מלשאול על החזקת נשק. ילדים פלורידה החברה הצטרפו המאמצים עם בריידי מרכז למניעת אלימות אקדח ו תבעה בהצלחה בבית משפט פדרלי יש מה שנקרא חוק איסור הפרסום הפך אקדח.

סגור לתגובות

התגובות סגורות.