אוג' 07 2009

עורך דין רשלנות רפואית

מאת: admin

נפגעתם בעקבות רשלנות רפואית? אתם וודאי זקוקים לליווי וייעוץ של עורך דין רשלנות רפואית. בחירת עורך דין רשלנות רפואית אינה החלטה פשוטה. כדי לבחור עורך דין טוב בתחום, צריך לוודא שהוא אכן מוסמך ועוסק באופן מוחלט בתחום ובעל ניסיון בתיקי רשלנות רפואית שכן, זהו תחום אשר מצריך מעורך דין ידע וניסיון בתחום.

ראשית, מיותר לציין שיש לבחור עורך דין אשר מוסמך ולמד את תחום הנזיקין ולא תחום אחר. בחוק, אין איסור על עורכי דין, אשר התמחו לתחום מסוים, לייצג תובעים או נתבעים בתחום אחר ולצבור עם הזמן ניסיון וידע הדרוש לאותו תחום. ברשלנות רפואית אין הזדמנות שנייה, ועבודה של עורך דין אשר לא מומחה בתחום, רק יכולה להזיק למהלך התיק שלכם ואף להוציא אתכם ללא הפיצויים המגיעים לכם!

שכר הטרחה של עו"ד לענייני רשלנות רפואית ודיני נזיקין, הינו שכר טרחה שונה משכר הטרחה של עורכי דין בתחומים אחרים. בתחום הנזיקין, שכר הטרחה של עורך דין הוא על בסיס הצלחה, היינו: אחוז מהפיצוי המתקבל בפשרה או בפס"ד. לרוב, עורכי דין בתחום, מקבלים בין 20-30 אחוז + מע"מ מסך הפיצוי שהתקבל.

לאחר שקבלתם מספר המלצות על עורכי דין מחברים או מהמלצות באינטרנט, עליכם להתקשר ולקבוע פגישה. לרוב, הפגישה בתחום רשלנות רפואית תהיה ללא תשלום. בעת הפגישה, תוודאו שהעורך דין שאיתו אתם נפגשים, הוא העורך דין שילווה אתכם וייצג אתכם בתיק. לפעמים, במשרדי עורכי דין גדולים, נוטים לתת לבעל המשרד או לאחד השותפים הבכירים לנהל את הפגישה ולהרשים את הלקוח ואילו לאחר מכן, התיק עובר לאחד עורכי הדין אשר עובדים במשרד ואינם מרשימים בניסיונם כמו שהרשימו אותם עורכי הדין הבכירים. עבודה של עורך דין ללא ניסיון על התיק שלכם גם צריכה להשפיע על האחוזים מהתיק שאותו עורך הדין צפוי לקבל במידה ויזכה בתיק.

דבר נוסף שמאוד חשוב לשים לב בעת הפגישה ושיכול להשפיע על המשך התיק לכאן או לכאן הוא – הכימיה שתיווצר בניכם לבין עורך הדין אשר ייצג אתכם בתיק. ניסיון ושם של עורך דין זהו תמיד דבר חיובי, אך אם אין כימיה ושיתוף פעולה, גם עורך הדין הטוב בעולם לא יצליח להגיע להישגים שאפשר להגיע עם שיתוף פעולה בין הלקוח לבין עורך הדין. לכן, יש לקוחות שיעדיפו עורך דין מתחיל על פני עורך דין וותיק, וזאת מהסיבה שעורך דין מתחיל נחוש יותר להצליח כדי לצבור ניסיון ומוניטין בתחום ואילו עורך דין וותיק כבר "שבע" ואף יש חשש לזלזול בתיק (מבלי לעשות הכללות!).

אחרי שנפגשתם עם משרד עורכי דין אחד, קבעו פגישה עם עוד משרד או שניים וערכו השוואה, מה כל אחד מציע, איפה הכי משתלם מבחינה כלכלית ומבחינת ניסיון בתחום. ו-וודאו שכל משרדי עורכי הדין ייעצו לכם בערך אותו הדבר, ואם לא, חזרו אל אותו משרד עורכי דין שייעץ אחרת, ותדרשו לקבל הסברים להבדלים בין הייעוץ שלהם לבין ייעוץ של משרדי עורכי הדין האחרים.

לסיכום, אם נפגעתם בעקבות רשלנות רפואית, אל תהססו, ופנו מיד לעורך דין לענייני רשלנות רפואית. פורטל רשלנות רפואית, מנוהל על ידי עורכי דין מנוסים ו-וותיקים בתחום הנזיקין ויוכלו לסייע לכם וללוות אתכם בתביעתכם לרשלנות רפואית. לייעוץ מיידי חינם לחצו- עורך דין רשלנות רפואית

סגור לתגובות

התגובות סגורות.