אוג' 07 2009

עורכי דין רשלנות רפואית

מאת: admin

עורכי דין רשלנות רפואית

לצערנו, בישראל של שנת 2010, מספר הנפגעים בעקבות רשלנות רפואית הינו גבוה מאוד. פורטל רשלנות רפואית הוקם בשביל לתת מידע וסיוע משפטי לכל אותם נפגעי רשלנות רפואית. האתר מנוהל ע"י משרד עורכי דין נבו מולסון, משרד עורכי דין רשלנות רפואית המייצג מאות נפגעים.

במסגרת האתר, תוכלו לקבל מידע על סוגי רשלנות רפואית, על דרכים לזהות רשלנות מצד הרופאים, מדריך להגשת תביעת פיצויים בגין רשלנות פיצויים והכי חשוב – תוכלו לקבל סיוע וייעוץ טלפוני ע"י עורכי דין רשלנות רפואית.

הניסיון המקצועי שלנו מעיד, כי פנייה מהירה והתייעצות עם עורך דין בזמן הקרוב יותר לנזק שנגרם כתוצאה מרשלנות רפואית, עשויה להוביל את התיק להצלחתו או לכישלונו מהסיבה שככל שהגשת התביעה קרובה יותר לזמן אירוע הרשלנות, כך ניתן להשיג חוות דעת ותחקור האנשים הקשורים לתביעה מבלי שאלו יוכלו להשתמש בתירוצים כמו: "זה היה מזמן ולכן אני לא זוכר את הפרטים המדויקים".

משרד עורכי דין רשלנות רפואית נבו מולסון מעסיק עורכי דין מהשורה הראשונה אשר עוסקים אך ורק בתחום רשלנות רפואית. התחומים העיקריים בהם עורכי הדין מתעסקים הם: רשלנות רפואית במהלך הלידה או לאחר הלידה, רשלנות רפואית במהלך ניתוח (ניתוחי לב, ניתוחיים פלסטיים וכדומה), איחור באבחון מחלה או גידול סרטני, רשלנות מצידם של רופאי משפחה ועוד.

אם נפגעתם ונגרם לכם נזק עקב רשלנות רפואית בזמן הלידה /ההריון או בזמן ניתוח או באבחון מחלה או גידול סרטני, אנו ממליצים לכם לפנות אלינו בהקדם כדי לקבל סיוע וייעוץ מקצועי ע"י מיטב עורכי הדין שבמשרדנו. הפנייה אינה כרוכה בתשלום.

ניתן לפנות אלינו באמצעות  טופס יצירת קשר

סגור לתגובות

התגובות סגורות.